VIP, Editör ve Yönetici Arkadaşların Dikkatine.!

Emsal

Sayfa Yönetimi
Sitemizde Aktif Olmayan, Paylaşım Yapmak ve Foruma Destek Olmak Yerine
Sürekli Forumdan Birşeyler Almaya, Kendi Çıkarları İçin Burada Bulunan,
VIP Üyelerimizin Yetkilerini Normal Kullanıcı Statüsüne İndirdiğimi Bilmenizi İstiyorum..
Bu ve Benzeri Arkadaşları Tespit Ettikçe...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız. Giriş yap veya üye ol.

Emsal

Sayfa Yönetimi
Forumumuzda vip olup başka sitelerde moderatör, yönetici olan arkadaşları da üye statüsüne düşürdüğümü bilmenizi isterim.
Forumumuz sömürü yeri değildir, paylaşımlarımızı olabilidiğince daha kaliteli halde tutmaya çalışıyoruz.
Bu Konuda kimse bana neden üyeliğimi alt statüye çektin, vip üyelikten neden çıkarttın diye gelmesin.
Kim nerede ne yaptığını çok iyi biliyor.

İYİ FORUMLAR

yyilmaz

MH Editör
Bir kac Vip Üyeleirimiz de -1-2 senenin üzerinde paylasimlari da yok bunlari dikkate almamiz lazim.

Phoebus

MH Yönetici
Alexandros'un son 1-2 yılda dünya kadar paylaşımı var.
Başkalarının paylaşımlarına yorum yazmak zorunda değil. Ben de kimseye yorum yazmıyorum. Paylaşımımı yapıp çıkıyorum.
Beni de düşürün o zaman başkalarına yorum yazmıyorum diye.
Alexandros'un yöneticiliği lütfen derhal geri verin. Ya da beni de düşürün.

Asi Ç@Ç@K

MH Yönetici
bana bunların isimlerini özelden atar mısın inceleyeceğim. Tek tek aşağı indireceğim.
isime gerek yokki ağlıyor hor topicin altında ismini vermek istemiyorum rütbelerinde mod yazdıkları için linki alıp indirdiklerinide biliyoruz ismini vermiyorum o kendini biliyor ama biz salak değiliz kimin ne olduğunu biliyoruz bu kadar ağlanılmaz ki.. emek emek diyorlar vaktinde kimleri harcadılar kimse o emekçinin hakkını korumuyor savunmuyor.. Ücretli vip sistemine geçilmesi bencede uygundur.. isabetli karar olur

forumcular

Vip Kullanıcı
isime gerek yokki ağlıyor hor topicin altında ismini vermek istemiyorum rütbelerinde mod yazdıkları için linki alıp indirdiklerinide biliyoruz ismini vermiyorum o kendini biliyor ama biz salak değiliz kimin ne olduğunu biliyoruz bu kadar ağlanılmaz ki.. emek emek diyorlar vaktinde kimleri harcadılar kimse o emekçinin hakkını korumuyor savunmuyor.. Ücretli vip sistemine geçilmesi bencede uygundur.. isabetli karar olur
Peki şöyle bir şey var.Ücretli vip sitsemine geçilirse her çıkan albümün farklı versiyonlarını coverli şekilde sunabilecek mi site?

Asi Ç@Ç@K

MH Yönetici
Peki şöyle bir şey var.Ücretli vip sitsemine geçilirse her çıkan albümün farklı versiyonlarını coverli şekilde sunabilecek mi site?
Ben yeni albüm sunmuyorum elimdeki arsivi sunuyorum vip sisteminde yeni albümlerin sunulucağını sanmıyorum çünki hergün kaçtane albüm çıkıyor sitenin web hosting ücreti çıksa daha iyi olur diye düşünüyorum..

yyilmaz

MH Editör
Selam Arkadaslar.

Burada hepimiz aile dost bir arkadaslaryiz kin nefreti bi kenara birakalim yolumuza devam edelim. o onunla konusmaz bu bununla bunlari gecelim artik. Kimseden bu kadar albüm sun demiyoruz, yeterki zaman vakit buldukca elimizde olanlari sunalim.
Tabiki bazi arkadaslar hic sunmamakta indir indir devamli. yeri geliyor senesi bile geciyor, o arkadasimiz hic mi düsünmüyor düsünmez dogru veya yanlis oldugunu.
illaki bukadar sunum yapin´da demiyoruz. en azindan belirli araliklarla paylasim yapilsa mükemmmel olur.

Saygilarimla iyi forumlar

Son düzenleme:

Asi Ç@Ç@K

MH Yönetici
Selam Arkadaslar.

Burada hepimiz aile dost bir arkadaslaryiz kin nefreti bi kenara birakalim yolumuza devam edelim. o onunla konusmaz bu bununla bunlari gecelim artik. Kimseden bu kadar albüm sun demiyoruz, yeterki zaman vakit buldukca elimizde olanlari sunalim.
Tabiki bazi arkadaslar hic sunmamakta indir indir devamli. yeri geliyor senesi bile geciyor, o arkadasimiz hic mi düsünmüyor düsünmez dogru veya yanlis oldugunu.
illaki bukadar sunum yapin´da demiyoruz. en azindan belirli araliklarla paylasim yapilsa mükemmmel olur.

Saygilarimla iyi forumlar
Aleyküm selam yyilmaz dost aile arkadaş diyorsun burda herkes birbirinin ardını kolluyor isim vermiyorum işine geldiği gibi davranıyor kısacası ağlıyor.. insanın sinirlerini bozuyor teşekkür. yazıp linki alıp çıkmak.. bence vip paralı olmalı hemde temizlik yapılmalı..

Pieross

Ludovico II
MH Editör
Aleyküm selam yyilmaz dost aile arkadaş diyorsun burda herkes birbirinin ardını kolluyor isim vermiyorum işine geldiği gibi davranıyor kısacası ağlıyor.. insanın sinirlerini bozuyor teşekkür. yazıp linki alıp çıkmak.. bence vip paralı olmalı hemde temizlik yapılmalı..
Katılıyorum temizlik şart, Vip'te Paralı Olabilir Ben bir Sakınca bi engel görmüyorum.

forumcular

Vip Kullanıcı
Ama şöyle de sakıncalı bir durum var.Bir daha temizlik olursa ve bir de paralı olursa vipte 5-10 kişi birbirinize albüm & cover atmak gibi bir durumda kalabilirsiniz ülkenin ekonomik şartları itibariyle..
Bir de buraya yüklediğimiz linklere ve birbirimize zarar vermeyeceğimiz,paylaşımları taşımayacak,güvendiğimiz arkadaşları almıştık.Paralı olursa bunun önüne geçilemez diye düşünüyorum..

Son düzenleme:

klas2264

MH Üyesi
Vip paylaşımındaki tüm dostlarımıza bu zamana dek yaşattıkları güzel duygular için sonsuz teşekkürler eder sağlık ve mutluluklar dilerim.

forumcular

Vip Kullanıcı
Fakat buranın ve diğer forumun kalitesine yıllardır güvendiğimiz için ftp veya http server üzerinden paralı vip sistemi kurarsanız ilk üyelerden biri ben olurum.Hatta yüklemelerde bile yardımcı olabilirim.İyi çalışmalar..:)

Son düzenleme:

pangea

MH Üyesi
Paylaşım değil adamına göre muamele yeni anlayış bu olsa gerek.

Son düzenleme:

redlover

Vip Kullanıcı
Foruma uzunca zamandır uğramıyordum.Geçenlerde aklıma gelmişken ne var ne yok bakayım dedim.Vip düşürme dışında (ki benim için hiç önemli değil) paylaşımlar bile silinmiş hatta bazı bölümlerden eser bile kalmamış... Tv'de bir zamanlar Ustalara Saygı kuşağı adı altında sinema filmi gösterimleri olurdu.Forum için böyle bir bölüm olsa zamanında verilen onca emek boşa gitmemiş olurdu....Bu saygıyı eski paylaşımcıların hepsi hakediyor.Aksi durum forum anlayışına ters düşer diye düşünüyorum.

Semrahi

MH Üyesi
Arada Bizde Kaynadık İşin Garip Tarafı Eklediğim Albümlerin Hepsi Vipteydi Özel Mesaj İle Bilgilendirilmeden Sınıf Düşürülmüşüz. Hayırlısı..
Yani Vasıfsız İşçi Olmuşuz...

Semrahi

MH Üyesi
Foruma uzunca zamandır uğramıyordum.Geçenlerde aklıma gelmişken ne var ne yok bakayım dedim.Vip düşürme dışında (ki benim için hiç önemli değil) paylaşımlar bile silinmiş hatta bazı bölümlerden eser bile kalmamış... Tv'de bir zamanlar Ustalara Saygı kuşağı adı altında sinema filmi gösterimleri olurdu.Forum için böyle bir bölüm olsa zamanında verilen onca emek boşa gitmemiş olurdu....Bu saygıyı eski paylaşımcıların hepsi hakediyor.Aksi durum forum anlayışına ters düşer diye düşünüyorum.
tamda benim düşüncelerimi yansıtıyor ....