Değerli VIP Uyelerimizin Dikkatine..!

linguist

MH Üyesi
Yeniden yapılanma güzel, paylaşımda bulunmadığım için karar haklı olarak bana da uygulandı.Tabi bu karar, incelemeler sonucunda VIP grubundaki herkese adil olarak uygulanırsa (ProxYs ile görüşmemizde uygulanacağını belirtti.) amacına ulaşabilir. Böylelikle inşallah VIP amaçlandığı gibi, sadece paylaşımın, albümlerin değerini bilenlerin yer aldığı bir grup olur.

cumali25

MH Üyesi
biz kendi konumuzu düzenleyemiyoruz, yetkimiz yok nasıl olacak o, Ayrıca bir şans daha vermelisiniz vip olmak için diye düşünüyorum, kendim ve diğer arkadaşlar için , Saygılar

taha_4

MH Üyesi
biz kendi konumuzu düzenleyemiyoruz, yetkimiz yok nasıl olacak o, Ayrıca bir şans daha vermelisiniz vip olmak için diye düşünüyorum, kendim ve diğer arkadaşlar için , Saygılar

muratguren

Erişimi Engelli Kullanıcı
bu sitenin ilk turkboard olarak açıldığından beri üyeyim. elimden geldiğince zaman zaman aktif, zaman zaman iş yoğunluğu nedeniyle pasif olarak takip etmeye çalıştım. paylaşımlarda bulunmaya çalıştım. bu kadar zamandır severek takip ettiğim bu sitenin vip üyeliğimi iptal etmesi beni çok üzdü. şu anda site ile gönül bağım olduğundan hergün giriyorum ama eski ortamı arıyorum. vip üyeliğimin tekrar verilmesini istiyorum. saygılarımla...

cumali25

MH Üyesi
320 albümler yenileyebilirim,gösterin yeter bi işe yaramak istiyorum,benim bir sürü konum var,silme yetkim olsa,siler tekrar yüklerim,temiz bi forum olur ? ne dersiniz,duyun sesimi

okyanuss092

MH Üyesi
Vip olmak için kuralları söyler misiniz ?