FD VİP Grubu & FD CDrip Bölümü Hakkında ( MUTLAKA OKUYUN..! )

ProxYs

Sayfa Yönetimi
FD VİP Grubu & FD CDrip Bölümü Hakkında

Günlerdir Herkesin Merakla Beklediği Bölümümüzü Açmış Olmanın Sevinci İçindeyiz..Bu Grup Nedir ...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız. Giriş yap veya üye ol.

trip

MH Üyesi
Ben Klip paylaşıyorum. Bahsedilen bölümden beğendiğim sanatçıların 320 Kbps + Cover albümlerini indiriyordum. Nasıl yararlanmaya devam edebilirim..

ismail17

MH Üyesi
Bilgilendirme İçin Teşekkürler

Dark_Sniper

Vip Kullanıcı
Vip Syteminden Faydalanmayi rica ediyorum.

Simdiden Tesekkür Ederim.

Saygilar

Phoebus

MH Yönetici
* Elimde Hiç Arşiv Yok Ama Bölümü Görmek İstiyorum Diyen Üyelerimiz ve FD Fanlarımız?

En azından istek bölümlerini takip edip, orada isteği yapılan albümleri takip edebilirsiniz. Arşinizde varsa isteği yerine getirebilirsiniz.

Ya da kırık ve yenilenmeyi bekleyen linkler var, o albümleri daha önce indirdiyseniz linklerini güncelleyebilirsiniz.

BJKOLCAY

MH Üyesi
MRB öncelikle elinize sağlık böyle bir bölüm açtiğınız için forumdownload.net için zaten olması gerekende böyle şeylerdir benimde albümlerim var ve yeni aldiğım albümlerde oluyor bahsedilen bölümde bende olmak isterim uygunsa

kaygusuzu

MH Yönetici
MRB öncelikle elinize sağlık böyle bir bölüm açtiğınız için forumdownload.net için zaten olması gerekende böyle şeylerdir benimde albümlerim var ve yeni aldiğım albümlerde oluyor bahsedilen bölümde bende olmak isterim uygunsa
Paylaşımlarınızı bekliyoruz.Değerlendirmeye alınacaktır..

L

Lecossel

Sayfa Misafir
Vip Sistemden faydalanmayı rica ediyorum yönetimdeki kişiler uygun görürse sevinirim kolay gelsin.

seko1980

MH Üyesi
Bilgilendirdiğiniz İçin Çok Ederim.Yönetimdeki Arkadaşlar Uygun Görürse Vip Sistemden Faydalanmayı Önemle Rica Ediyorum Saygılarımla..Şimdiden Hayırlı Olsun

aybalam

MH Üyesi
Selam,
konu ile ilgili yaziyi sonuna kadar okudum ve eger uygun görürseniz ben de FD VIP Grubuna dahil olmak istiyorum.

Simdiden tesekkürlerimi arz eder, basarilarinizin devamini dilerim...

ProxYs

Sayfa Yönetimi
değerlendirmeye alınmak için hangi bölüme paylaşıcaz peki 320 Kbps bölümünemi yoksa bu konu altınamı
Kendi Ripleriniz olacak ise yönetimdeki arkadaslar ile iletişime geciniz..Alıntı paylasımlar icin ise belirttiğiniz gibi 320 Kbps ve diğer kategorilere ekleyebilirsiniz arkadasım..Oraya eklenmis konularda dikkate alınacaktır..

okt_337

MH Üyesi
Bilgilendirme icin cok tesekkur ederiz,
Emege sayginlik ve paylasimlarin dagiliminin onune gecilmesi acisindan cok yerinde olmus guzel bir uyelik sistemi,

Bizimde forumumuza, acilmis olan konulara katkimiz olmasi acisindan, ilk asamada yillarca sizlerden acilmis olan konulardan faydalanmis olan, fakat bir o kadarda paylasimdan uzak kalan bizler;

FD Rip 320 Kbps Albümler bolumunde gormus oldugum kirik olan linkleri zaman ve imkanim el verdigi surece yenilemeye gayret edecegim ..

redlover

Vip Kullanıcı
Bilgilendirme icin cok tesekkur ederiz,
Emege sayginlik ve paylasimlarin dagiliminin onune gecilmesi acisindan cok yerinde olmus guzel bir uyelik sistemi,

Bizimde forumumuza, acilmis olan konulara katkimiz olmasi acisindan, ilk asamada yillarca sizlerden acilmis olan konulardan faydalanmis olan, fakat bir o kadarda paylasimdan uzak kalan bizler;

FD Rip 320 Kbps Albümler bolumunde gormus oldugum kirik olan linkleri zaman ve imkanim el verdigi surece yenilemeye gayret edecegim ..
Teşekkürler şimdiden kolay gelsin size ;)

kadir_shakur

MH Üyesi
Merhaba FD Yönetimi,
Mümkünse bende FD VIP ve FD CD-RIP Sistemin Yararlanmak Istiyorum tabi Yönetim uygun görürse. Elimizden Geldigince Corbada Bizim de Tuzumuz olsun ;)

buadam

MH Üyesi
bende vip üye olmak istiyorum ilk payllaşımımıda yaptım...Müslüm Gürsesin-Bağrı Yanık albümü 320 kbps LP Rip olarak,dahil ederseniz şimdiden sevinirim... :)