FD VİP Grubu & FD CDrip Bölümü Hakkında ( MUTLAKA OKUYUN..! )

sehzade_ex

MH Üyesi
Sevgili Arkadaşlarım ProxYs wolf_man EmsaL LadeZ's ve daha sayamadığım bir çok kişi.hepinize hayırlı geceler diliyorum.
Sitenin değişimden dolayı VİP üyeliğim gitmiş sanmıştım ama sanırım arkadaşlar öyle uygun görmüşsünüz.Canınız sağolsun.
Özel bi durumdan dolayı (ProxY's biliyor bu durumu) eskisi kadar onlıne olamıyorum tabi bu sebeble paylaşımlarımda azaldı.
Yine de bu zamana kadar olan yardımlarınız paylaşımlarınız için çok teşekkür ediyorum.Buralarda olacağım :)

akdenizli78

MH Üyesi
merhaba site değişiminden sonra VIP uyeliğim gitmiş.Siteden mi kaynaklı acaba yoksa yonetimsel bir karardan mı vip uyelikten cıkarıldım? Tesekkurler

DavidCostum

MH Üyesi
Paylaşım yaptığım albümlerin kalitelerini ve taramaların kalitelerini göz önünde bulundurursanız vip olmak istiyorum. Elimden geldiğince foruma katkı sağlamaya çalışıyorum amacım paylaşmak ve sevdiğim dinlemek istediğim bazı albümlerin kaliteli albümlerini de vip bölümünden bende tedarik etmek istiyorum kesinlikle her gördüğüne atlayan herşeyi sömüren birisi değilim her zaman emeğe saygım vardır. Vip olmamı sağlamanızı rica ediyorum.

Seyfo1980

MH Üyesi
Merhaba, Uzun zamandır forumdayım. elimde yeni albüm yok ama belli dönemde çıkmış yüksek kalite albümlerin tamamı arşivimde mevcut. Vip bölüme alınırsam yönetimin istediği elimde bulunan albümlerden linkinin yenilenmesi istenilenleri yenileyebilirim. Elimden geldiğince katkıda bulunabilirim.