MP3HAZİNESİ GÜNCELLEME HAKKINDA * 24 ŞUBAT 2018

bi0sdaddy

Sayfa Yönetimi
Teknik Admin
Sayın Admin;

Önceki sürümde bir forum sayfasında sıralama yapılabiliyordu,bunda bulamıyorum.Mesela 2017 Albümleri bölümüne girince Son Mesaja Göre Sırala,Konunun Açılış Tarihine Göre Sırala gibi sıralama seçenekleri vardı.Bunda bir türlü bulamıyorum.
Merhaba sağ üstte filtreler kısmından dediğiniz işlemi yapabilirsiniz.
Konuyu açanın ismine göre ilk mesja son mesaj cevaplanma sayısı vs gibi filtreleme yapabilirsiniz.

guideozo

Sayfa Yönetimi
Yenilik her zaman güzeldir. Arkadaşlarında yazdığı gibi eksikler mevcut elbet. Vip son eklenenler ve 30, 60, 90 gibi daha fazla yeni eklenen görebilirsek iyi olur.

Tarihe, isme vb. göre sıralama bios'unda dediği gibi sağ üstte filtrelerden yapılıyor ama o bölümünde Türkçe olması lazım.

Sol altta dil seçimi varmış pardon :)

Kønstantinє

Vip Kullanıcı
Yenilik her zaman güzeldir. Arkadaşlarında yazdığı gibi eksikler mevcut elbet. Vip son eklenenler ve 30, 60, 90 gibi daha fazla yeni eklenen görebilirsek iyi olur.

Tarihe, isme vb. göre sıralama bios'unda dediği gibi sağ üstte filtrelerden yapılıyor ama o bölümünde Türkçe olması lazım.

Sol altta dil seçimi varmış pardon :)

Bende tek kör benim zannediyordum :p

Orhanım site böyle daha güzel olmuş. (Gerçi ben hala alışamadım) :W

Ellerinize sağlık.

xmasterx

Vip Kullanıcı
Filtre kısmında bize eski thread start time seçeneği sunan filtre hangisi oluyor yani konuları başlama tarihine göre sıralamak istiyorum teşekkürler

bi0sdaddy

Sayfa Yönetimi
Teknik Admin
Tekrar Merhaba
1 Filtre kısmında bazı kişilerde ingilizce olduğu için herkesin dil seçimi türkçe olarak sıfırlanmıştır.
2 hide özelliği tekrar eklenmiştir. linkleri veya mesajlarınızı gizlemek için editördeki sağ taraftaki göz işaretine tıklayıp istediğinizi seçebilirsiniz.
3 @ZaaF düzelmiş olması lazım.

Stabil

MH Üyesi
Merhabalar; öncelikle emeğinize sağlık. çok hoş olmuş forum.

Konuya yorum yapınca gizli link açılması için sayfayı yenilemek gerekiyor. Düzeltebilirmisiniz acaba?

Teşekkürler şimdiden

vivaforever1905

MH Üyesi
Metin renklerinde de problem var. tam olarak ana renkleri koymamışsınız. metin renklerinin hepsi soluk duruyor. bence soluk hex color renkleri yerine, ana renklerin hex color kodlarını koysanız daha iyi olur. örneğin @bi0sdaddy senin sayfa yönetimi rütbendeki rengin tam kırmızı ama forum (metin) renklerinde böyle bir renk kodu yok.... (bu yazıyı tam kırmızı yazacaktım ama hex color renk kodu olmadığından anca bu kadar kırmızı oluyor soluk yani)

forumcular

Vip Kullanıcı
Metin renklerinde de problem var. tam olarak ana renkleri koymamışsınız. metin renklerinin hepsi soluk duruyor. bence soluk hex color renkleri yerine, ana renklerin hex color kodlarını koysanız daha iyi olur. örneğin @bi0sdaddy senin sayfa yönetimi rütbendeki rengin tam kırmızı ama forum (metin) renklerinde böyle bir renk kodu yok.... (bu yazıyı tam kırmızı yazacaktım ama hex color renk kodu olmadığından anca bu kadar kırmızı oluyor soluk yani)
Aslında yazılabilir kodu yazınca..

bi0sdaddy

Sayfa Yönetimi
Teknik Admin

https://www.w3schools.com/colors/colors_picker.asp hex kodlarıyla istediğin renkte yazabilirsin

bi0sdaddy

Sayfa Yönetimi
Teknik Admin
Istatistik düzeltildi. Iyi forumlar

HüNKâR

Vip Kullanıcı
Uzun süredir aranızda bulunamasam da ki bundan sonra da bulunamayacak olsam da yeni düzenleme harika olmuş arkadaşlar.Emeği geçenlere teşekkürler.Keyifli Forumlar ;)

TekCan

MH Üyesi
slm hayirli olsun sürekli sorun üyelik sorunu yasiyorum , Bunu yapmak için giriş yapmalısınız. <<< sürekli bu sorun yasiyorum

saygilar TekCan .