Ripleme ve Kbps Değeri Hakkında Önemli Duyuru

Emsal

Sayfa Yönetimi
Şimdiye Kadar Yapmış Olduğumuz Paylaşımlarla Farkımızı Ortaya Koyduk
ve Elimizdeki Sunumları En iyi Kalitede Sizlere Sunmaya Devam Ederek
Ortak Bir Şekilde Çalışmalarımıza Siz FD Ailesi Şahit Oldunuz..

Lakin Son Zamanlarda Dikkat Ettiyseniz Digital Olarak Kendilerini
Bir Şey Sanıp Bu...​
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız. Giriş yap veya üye ol.

ExCeLLeNt

Erişimi Engelli Kullanıcı
Emsal Kardeşim Benim Anlamadığım Bu Gerizekalilar Neyin Davasını Güdüyolar Buraya geldiğim günden beri rip yapiyorum Namusum Şerefim üstüne yemin ederim 1 tane bile convert veya ses ile oynayip paylaşım yapmadım ama ben burada şunu gördüm parça saniyeleri ile oynama vs tut convertinden tut vs hepsini gördüm mademki burasi paylasim yeri neden elimizdekileri esirgiyoruz yok nadirmiş yok piyasada baskısı yokmuş vs vs birakin bu işleri kimsenin hayal edipte ulaşamadığı albümleri taşıdık buraya yalanmı ? Şimdi ali bunu demis veli bunu demiş şu böyle yapmış sen kendinden emin isen veya burdaki arkadaşlarımız kendilerinden emin ise diğerlerine ne düşer siz onu anladınız herkes işine baksin üstüne düşen görevi yapsin kedi uzanamadığı ciğere mındar dermiş.. Saygı Sevgi ile Rip By ExCeLLeNt..

Radyocu_DJ

Erişimi Engelli Kullanıcı
Şişirme oldugu resimde gözüküyor. ve 200% Ses Yükseltiyorlar diyorsan 200% yükselmiş versiyonu koy siteye. Mümkün degil.

Orjinal 320 Kbps sizin resimde anlatılan gibi degil !

Emsal

Sayfa Yönetimi
Şişirme oldugu resimde gözüküyor. ve 200% Ses Yükseltiyorlar diyorsan 200% yükselmiş versiyonu koy siteye. Mümkün degil.

Orjinal 320 Kbps sizin resimde anlatılan gibi degil !
tıklayıp bakınız yazdığım yere baksaydınız ne demek istediğimi daha iyi anlardınız..

Mp3Club®

Vip Kullanıcı
Bakın daha öncesinde bu şahsiyet ile bende sorun yaşadım benim yayınladığım 320 Kbps + 1200 DPI Full Coverlar için alıntı Orjinal değil gibi yayınlar yapmıştı. Ve yine bu aynı şahsiyet benim sunumları birebir sitesinde paylaştı. O yüzden ne dediğinin açıkçası pekte önemi yok aslında herkez kimin ne olduğunu çok iyi biliyor. Bu yüzden sıkmayın canınızı. Bir de şunu söylemeden geçmiyecem video converter diye birşey olmaz olamaz çünkü albüm dijital satışa sunulmadan video olarak yayınlanmıyor. Tek yayınlayan firma vardı Poll Production artık o da yayınlamıyor. İlk öncesinde hepsi dijital satışa veriliyor. Kaldı ki bu şahsiyet te Google Play Music Store'dan (Türkiye erişimi engelli) satın alıyor. O yüzden yok orjinalmiş yok Flac Lossless Audio'ymuş, HD Flac'mış, yok HQ Flac'mış vs... gibi paylaşımlar yapıyor Flac zaten Flac'dır. O nedenle o satın aldığın sitede bu kaliteleri de nasıl satın alıyorsun onları da koysa ya sitesine... Video olarak bazı şeyleri açıklaman senin doğru söylediğin anlamına gelmez. Dürüst ol ilk önce. Açmış olduğun ücretli vip üyeliğe sadece bunu bilmeyen kişiler gelir üye olur. Ama ordaki ücretli bölümü kaldır Emsal'in dediği gibi çünkü Dijital itunes'den hiçbir farkın yok. Orjinal CD sunumu yapsan eyvallah... Ama orjinal yazıpta milleti kandırman seni küçük düşürür.

Son düzenleme:

idrakziya

MH Üyesi
bence bu albüm siteleri kapatılsın herkes gitsin albüm alsın ve dinlesin o zaman böyle sorun ve kavga da olmaz

koyal32

MH Üyesi
sürekli yaptığı şey be kardeşim burdan aldığı albümlere ilk demesi sonrasında Lossless audio paylaştığını göstermesi apayrı bir olay zaten şarkıları player qopuzdan alıp aklın sıra şov yapmaya çalışmasıda beni şaşırttı :haha neyin derdindesin be adam :ew yeri geldiğinde youtube kanalındaki videoları convertliyorsun üstelik spek değerleri yüksek görünsün diye ses kontrolünü boğuk hale getiriyorsun bunlar kanıtlanmış şahit olunmuş kayıtlar. misal selçuk balcının youtube'da yayımlanmış şarkısına aac demiş neymiş yok sanatçının elinden almış yok bilmem studyo kaydı yok ebesinin nikahı :W say say bitmez. üstelik şarkıyıda convert edip spek değeri yüksek görünsün diye boğmuş paramparça etmiş. burdan indirdiğim kalite bizzat orjinaliyle eşdeğer hatta aynı ve gel gör ki adam üç kağıtçılık düzenbazlık peşinde..
her neyse bunu bizimle paylaşman çok iyi olmuş.. neyin ne olduğunun herkes farkında zaten ;) iyi forumlar saygılar.